Darček k figúrkam Funko Pop

Funko Pop Protector ako darček k objednávkam.


Dobrý deň, radi by sme Vám predstavili novinku na našom e-shope.

Ku každej objednávke figúrky Funko POP obdržíte od nás darček v podobe Funko POP protectoru. Figúrky na ktoré sa naša akcia vzťahuje spoznáte veľmi ľahko a to tak, že pri každej figúrke, ku ktorej od nás obdržíte POP protector, nájdete nasledujúci obrázok.

Funko POP Protector


Naše na mieru vyrobené Pop protectory sú vyrobené zo 100% recyklovateľného PET plastu. Prečo práve z tohto materiálu?
PET je celosvetovo známy ako bezpečný a 100% recyklovateľný obalový materiál.Je odolný, ľahký, nárazu vzdorný, a prírodne bezfarebný /priesvitný.
Nezáleží na tom, či len začínate, alebo Funko pop zbierate už celý svoj život, comicsuniverse protectory sú určené práve pre Vás.

Funko POP protector Comics Universe


  • ComicsUniverse protectory boli vytvorené za účelom udržať Vašu kolekciu v bezchybnom stave a ochrániť ju pred nepriaznivými vplyvmi.
  • Kryštálovo priehľadné (každý comicsuniverse protector je potiahnutý fóliou, ktorá zabraňuje jeho poškodeniu a poškriabaniu pri preprave)
  • 0.50mm hrúbka naše Funko POP protectory sú o 20-30% hrubšie ako ostatné podobné výrobky na trhu pre ešte lepšiu ochranu Vašej kolekcie
  • Materiál 100% recyklovateľný PET plast

Pokiaľ by ste sa chceli postarať aj o svoje staršie kúsky, nezúfajte, pretože POP protectory si u nás možete zakúpiť aj samostatne po 10 kusoch.

https://comicsuniverse.sk/funko-pop-protector.html

Funko POP protector na predaj