O nás

Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli zavítať na náš e-shop Comics universe. Dúfame, že čas tu strávený si užijete, či už budete nakupovať, alebo len tak „browsovať“ po rôznych kategóriách a objavovať pri tom nové komiksy, zberateľské figúrky, alebo ďalšie doplnky, ktoré nemôžu chýbať žiadnemu správnemu geekovi.

Našou prvoradou prioritou je uspokojiť všetky Vaše čitateľské a zberateľské potreby. Nezáleží na tom, čo hľadáte, my urobíme všetko preto, aby sme to pre vás zohnali (aj keby to znamenalo, že to musíme hľadať v samotnom Mordore). Čiže pokiaľ produkt, ktorý hľadáte, nenájdete v našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať na náš mail info@comicsuniverse.sk

Sme si plne vedomí toho, že to nie sú len veci, ktoré predávame, ale aj služby s týmto spojené. Sami sme zberatelia a preto vieme, aké je dôležité bezpečné zabalenie Vašich objednávok tak, aby sa k Vám dostali nepoškodené, a v čo najkratšom čase (pre doručovanie naších zásielok sme oslovili aj samotného Flasha, bohužiaľ ten musel našu ponuku odmietnuť kvôli nátačaniu Justice League, aj keď bol našou ponukou úprimne zaujatý).

Ďalej sa snažíme, a budeme sa snažiť, odpovedať na Vaše maily a správy na sociálnych sieťach v čo najkratšom možnom čase. Našich zákazníkov si veľmi ceníme, a preto by sme im radi poskytli aj niečo na oplátku za prejavenú dôveru. Z tohto dôvodu sme do nášho e-shopu implementovali vernostný program, vďaka ktorému každý zakazník dostáva časť svojích peňazí späť vo forme kreditov, ktoré môže následne uplatniť vo svojej ďalšej objednávke.


Nebojte sa nás kontaktovať mailom , alebo na našom facebookovom profile Comics-universe v prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok alebo stažností (platí samozrejme aj pre pochvaly). Náš e-shop a služby sa stále vyvíjajú a zlepšujú aj na základe Vašich podnetov.


Nájdete nás aj na sociálnych sieťach ako je Instagram a Facebook, ktoré sú síce zadarmo, ale ich benefity možu byť pre Vás na nezaplatenie. Na týchto sa totiž budeme snažiť ak nie pravideľne, tak aspoň často, organizovať pre Vás rôzne sútaže. Taktiež sa na nich môžte s nami podeliť o Vaše úlovky, za čo budeme vďační.Wau, neverili sme, že to niekto dočíta až do konca. Chceli by sme sa Vám týmto poďakovať za Váš čas, ktorý Vám už nikto nikdy nevráti, aspoň malým darčekom vo forme 50 kreditov, ktoré získate pri registráci do nášho e-shopu a dalších 50, ktoré získate za odber nášho newslettera.May all the forces be with you!... alebo ako by povedal Chewbaca „Rhawk-Arrgh, rrrooaarrgghh“.